Pruun aknaliiteprofiil 6 mm, võrguta

Pruun aknaliiteprofiil 6 mm, võrguta

Võrguta aknaliiteprofiili kasutatakse akna- või ukseraamipaindlikuks ühendamiseks viimistlusseguga.
Kirjeldus
Aknaliiteprofiil  TPE-riba laius (mm)  Pikkus (m)  Pakend (tk)
ETIX406b  6  2,4  60

EELISED
· Ei vaja täiendavat tihendamist
· Hoiab ära viimistlussegu sattumise akna- või ukseraamile
· Kaitseb akna- või ukseraami viimistlustööde ajal mehaaniliste vigastuste ja määrdumise eest
· Aitab ära hoida mõrade tekkimist
· Loob elastse ühenduskoha viimistletud pinna ja akna- ning ukseraami vahel

PAIGALDAMINE
Aknaliiteprofiil kleebitakse aknaraami külge pärast sellelt kaitsekile eemaldamist. Enne iseliimuva aknaliiteprofiili paigaldamist veenduge, et pind, millele profiil kinnitatakse, on ühtlane ning puhas (pole rasvane, määrdunud, tolmune, tahmane, sammaldunud vms). Vajadusel puhastage liimitav pind enne profiili paigaldamist. Aknaprofiil tuleb paigaldada ning suruda kinni suunaga ülevalt alla, profiili tuleb tugevalt suruda täies pikkuses. Krohvi- ja viimistluskiht ei tohi ületada plastikust kaitseriba eemaldamise kohta tähistavat joont. Plastikust kaitseriba, millele kinnitatakse akent kaitsev kattekile, tuleb eemaldada ettevaatlikult alles pärast krohvi- ja viimistluskihi kuivamist. Toote kasutamisel ei tohi välistemperatuur, ega ka akna-või ukseraami pinna temperatuur, olla madalam kui +5°C ega kõrgem kui + 40°C. Soovitatust madalamas temperatuuris kasutamisel tuleb arvestada esialgse nõrgema nakke ja pikema liimumisajaga.

MATERJAL
PVC, TPE-tihendusriba

LADUSTAMINE
Aknaliiteprofiile ei tohi hoiustada ega transportida väändunud või painutatud olekus, kuna see võib põhjustada püsivaid deformatsioone ning liimitud ühenduse irdumist. Toodete hoiustamiseks on optimaalne temperatuur vahemikus -5°C kuni +40°C. Tooteid tuleb hoiustada horisontaalselt, kaitstuna niiskuse, kestva päikesekiirguse ning mehaanilise koormuse eest. Maksimaalne hoiustamise aeg kuni 18 kuud. Hoida kuivas ning kaitsta kestva päikesekiirguse, kuumuse ja mehaanilise koormuse eest.


PDF TOOTELEHT

Adresas: Turu 41a, Tartu 50106       Kadaka tee 4, Tallinn 10621
El.paštas: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobilusis telefonas: +372 566 661 69