Aknaliiteprofiil 9 mm võrgu ja kaitseribaga

Aknaliiteprofiil 9 mm võrgu ja kaitseribaga

Armeerimisvõrgu ja kaitsva lamellribaga profiil akna- või ukseraami
paindlikuks ühendamiseks soojusisolatsiooni liitsüsteemiga.
Kirjeldus
Aknaliiteprofiil TPE-riba laius (mm)  Võrgu laius (mm) Pikkus (m) Pakend (tk)
ETIX499 9  13  2,4  30

EELISED
· Lamellriba kaitseb ühendusteipi ilmastiku ja mustuse sadestumise eest
· Hoiab ära kattekrohvi sattumise akna- või ukseraamile
· Kaitseb akna- või ukseraami krohvimistööde ajal mehaaniliste vigastuste ja määrdumise eest
· Hoiab ära mõrade tekke
· Loob elastse ühenduskoha isolatsioonisüsteemi ja akna-/ukseraami vahel

PAIGALDAMINE
Aknaliiteprofiil kleebitakse aluspinna külge pärast isolatsiooniplaatide paigaldamist. Enne iseliimuva aknaliiteprofiili paigaldamist veenduge, et pind, millele profiil kinnitatakse, on ühtlane ning puhas (pole rasvane, määrdunud, tolmune, tahmane, sammaldunud vms). Vajadusel puhastage liimitav pind enne profiili paigaldamist. Aknaprofiil tuleb paigaldada ning suruda kinni suunaga ülevalt alla, profiili tuleb tugevalt suruda täies pikkuses. Profiili küljes olev klaaskiudvõrk peab jääma üleni kasutatava armeerimissegu segu sisse. Krohvi- ja viimistluskiht ei tohi ületada plastikust kaitseriba eemaldamise kohta tähistavat joont. Plastikust kaitseriba, millele kinnitatakse akent kaitsev kattekile, tuleb eemaldada ettevaatlikult alles pärast krohvi- ja viimistluskihi kuivamist. Toote kasutamisel ei tohi välistemperatuur, ega ka akna- või ukseraami pinna temperatuur, olla madalam kui +5°C ega kõrgem kui + 40°C. Soovitatust madalamas temperatuuris kasutamisel tuleb arvestada esialgse nõrgema nakke ja pikema liimumisajaga.

MATERJAL
PVC, TPE-tihendusriba, klaaskiudvõrk

LADUSTAMINE
Aknaliiteprofiile ei tohi hoiustada ega transportida väändunud või painutatud olekus, kuna see võib põhjustada püsivaid deformatsioone ning liimitud ühenduse irdumist. Toodete hoiustamiseks on optimaalne temperatuur vahemikus -5°C kuni+40°C. Tooteid tuleb hoiustada horisontaalselt, maksimaalne hoiustamise aeg kuni 18 kuud. Hoida kuivas ning kaitsta kestva päikesekiirguse, kuumuse ja mehaanilise koormuse eest.


PDF TOOTELEHTTuru 41a, Tartu 50106
Kadaka tee 2, Tallinn 10621
El.paštas: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobilusis telefonas: +372 566 661 69