Maalrikangas 45

Maalrikangas 45

45g/m2 klaaskiust maalrikangas sobib sileda pahteldatava, värvitava või tapetseeritava pinna ettevalmistamiseks ning kipsplaatide tugevdamiseks. Katab peenemad praod ning jääb minimaalselt märgatavaks. Maalrikanga kasutamine aitab ära hoida mõrade tekkimise viimistletaval pinnal.
Kirjeldus
Maalrikangas Kaal (g/m2)  Rull (m2)  Alusel (rl)
ETIX105/25   45  25  34

EELISED
· Aitab ära hoida mõrade tekke viimistletaval pinnal
· Mugav kasutada 
· Kanga sisemise niidistiku struktuur tagab selle suure niiskuskindluse, paindlikkuse paigaldamisel ja vastupidavuse
· Kõrge niiskustaluvusega

PAIGALDAMINE
Aluspind, millele maalrikangas paigaldatakse, peab olema kuiv, puhas, tasane ja vaba nakkuvust takistavatest osakestest. Minimaalne õhu- ja aluspinna temperatuur paigaldamisel on +5 °C. Enne maalrikanga paigaldamist katke aluspind selleks sobiliku liimiga. Liimi pealekandmisel rulliga jälgige tähelepanelikult, et pind oleks liimiga kaetud ühtlaselt - ebatasasused kanga all võivad pealispinna välimust rikkuda. Liimi pealekandmisel pihustusmeetodil on oluline järgida ühtlast ja liimi tootja poolt etteantud materjalikulu, et aluspinnale ei kantaks liiga palju liimi. Struktuurierinevuste vältimiseks paigaldage kangast ainult ühtepidi ca 2-5 cm laiuse ülekattega. Kleebitud paanid suruge täies ulatuses tapeediharja või -rulliga kinni, seejuures jälgige, et kanga alla ei jääks õhumulle. Seejärel lõigake mõlema paani ülekatte kohad korraga läbi ja eemaldage äralõigatud ribad. Nõnda saavutate hästi kokkusobiva ülekatteta vuugi. Sisenurga ülekatet maalrikangaga teha ei ole soovitatav. Üleliigne kangas lõigake pärast nurkade fikseerimist noaga ära. Välisnurkade kleepimisel jätkake kangast. Kui viimistlemine toimub mitmes etapis, veenduge, et kangas on enne uue etapi alustamist ära kuivanud.

MATERJAL
Klaaskiud

LADUSTAMINE
Hoida kuivas.


PDF TOOTELEHT

Adresas: Turu 41a, Tartu 50106       Kadaka tee 4, Tallinn 10621
El.paštas: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobilusis telefonas: +372 566 661 69